
Підлітковий гірський велосипед Crosser Levin 24" рама 12 чорно-червоний
8 190 ₴
- В наявності
- Код: Levin 24/12 ч-червон
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлітковий горний велосипед Crosser levin 24"
Легкий гірський підлітковий велосипед Crosser Levin 24 дюйми колесо. Дана модель укомплектована дисковими гальмами, якісним обладнанням Shimano та подвійним посиленим ободом. Рама велосипеда виготовлена з алюмінію, який легший від сталі. Передня амортизована вилка поглинає удари від нерівностей доріг та стежок.
Подвійні посилені обода, дискові гальма – це далеко не повний перелік його переваг. Стильний дизайн, відмінна амортизаційна вилка дозволять Вам не відволікатися під час катання та отримувати задоволення повною мірою.
Основні переваги велосипеда:
Рама велосипеда Crosser levin 24" виготовлена технологією гідроформінгу з алюмінієвого сплаву, що забезпечує її міцність та легкість. Завдяки гарному зчепленню покришок із дорожнім покриттям велосипед має гарний накат. На велосипеді встановлено навісне обладнання Shimano. Наявність 21-ої швидкості дозволяє підбирати зручний режим їзди в залежності від місцевості. Дискові гальма завжди підстрахують із зупинкою в потрібний момент.
Характеристики:
Матеріал обода Алюмінієвий сплав
Педалі Платформенні, FEIMIN FP906 ALLOY CAGE
Руль З підйомом
Кріплення дискового гальма Рама
Конструкція кермової колонки Напівінтегрована
Покришки 24*1,75
Рульова колонка NECO THREADLESS TYPE
Гальма SPARKLE DISC BRAKE
Розмір рами 12
Втулки STEEL HUB 6 HOLE DISC BRAKE USE WITH QR
Каретка Kenli bearing B.B set
Касета SHIMANO TZ22
Касета SHIMANO TZ22
Задній перемикач SHIMANO TY301
Передній перемикач SHIMANO TZ31
Винос ALLOY OVER SIZE
Обода ALLOY DOUBLE RIM
Зрост велосипедиста 135-150 см
Рама AL 6061
Вилка MODE MD-728K SIZE 38 LEG MLO
Підсідельний штир ALLOY STEM AHEAD
Шатуни TOPWHEEL 24/34/42T Al Crank
Моноблоки з точковим перемиканням
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 12" |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 190 ₴



