
Підлітковий гірський велосипед Crosser Vacation 069 24" рама 14 сірий
8 190 ₴
- В наявності
- Код: Vacation 069 24/14 сірий
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед Crosser Vacation 24"
Crosser - прекрасний гірський велосипед, ідеально підійде для катання перетятою місцевістю, а також для їзди міськими дорогами.
Модель обладнана дисковими гальмами, які не забиваються брудом і не збільшують гальмівний шлях у негоду. А зручність для пересування перетятою місцевістю забезпечать регульоване сідло й антиковзні ручки керма. Передня амортизована вилка допомагає розвантажити руки.
Dелосипед обладнаний переключателями скоростей Shimano і подвійним ободом коліс, що робить транспортний засіб більш міцним і стійким від пошкоджень під час їзди нерівностями.
Характерики:
Передний переключатель: Shimano Toyrney 3 speed.
Задний переключатель: Shimano Tourney 7 speed.
Моноблоки: Shimano Altus.
Винос керла: алюмінієвий.
Руль: алюмінієвий.
Рама: алюмінієва, розмір 14
Гальма: Дискові механічни , ротори передній і задній 160м
Вилка: пружинно - еластомірна з блокуванням.
Колеса: алюмінієвий подвійний.
Зручне ергономічне сідло.
Покришки: Billy Goat
Шатуни: Prowhell.
Варіанти кольорів: чорний, фіолетовий, сірий.
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Збирання та налаштування велосипеда (змащення всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для упаковки знімається переднє колесо і кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шановні покупці, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для довгого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Усі оплати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість та безпеку кожної покупки.
✔️ чесні та прозорі платежі
✔️ захист покупця
✔️ підтверджуючі документи на запит
З нами – надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відправка велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 14" |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 190 ₴









