
Біговел дитячий PROFI KIDS 12 д. LMG1249-3
2 550 ₴
- В наявності
- Код: LMG1249-3
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір колеса:
12 дюймів;
Рама/вилка:
Магній;
Кермо:
Фарбована сталь. Висота min= 54см. max= 60 см;
Кермові накладки:
Прогумовані гріпси;
Сидіння:
Кожзам поліпшеного типу, висота min = 31 см., Max = 41 см;
Подсідельний штир:
Фарбований, регулюється по висоті, затиск: ексцентрик;
Колесо:
EVA;
Обода:
Магній;
Колісні втулки:
Сталь, вісь з підшипниками;
Довжина/ ширина:
86 см./ 42 см;
Дод. комплектація:
Накладка на кермі;
Вага:
2.5 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 39 см |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 85 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴
