
Біговел PROFI KIDS 12 д. ML1201A-5
2 328 ₴
- В наявності
- Код: ML1201A-5
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір колеса:
12 дюймів;
Рама/вилка:
Полегшена сталь;
Кермо:
Фарбована сталь, висота min = 55 см., max = 60 см., Затиск: ексцентрик;
Кермові накладки:
Прогумовані гріпси;
Сидіння:
Кожзам поліпшеного типу, висота min = 35 см., max = 41 см;
Подсідельний штир:
Фарбований, регулюється по висоті, затиск: ексцентрик;
Колесо:
Гума, надувне, ZENDA, 12х2,125;
Обода:
Алюміній;
Колісні втулки:
Сталь, вісь з підшипниками;
Довжина/ширина:
86 см./39 см;
Вага:
3,58 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 39 см |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 86 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 328 ₴
