— чудовий вибір для активних дітей, які люблять проводити час на вулиці, розвиваючи свої фізичні навички. Ці велосипеди допомагають малюкам навчитися утримувати рівновагу та координувати свої рухи, що є важливою частиною їхнього розвитку.
Біговел Prof1 Kids MBB 1040 Green підходить для дітей віком від 2 до 5 років. Завдяки регульованій висоті сидіння, велосипед можна адаптувати під потреби зростаючої дитини. Також, він має максимальну вантажопідйомність до 30 кг і ідеально підходить для хлопчиків та дівчаток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 40 см |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Довжина | 55 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

