
Декоративні грати на батарею SMARTWOOD | Екран для радіатора Накладка на батарею
1 610 ₴
1 288 ₴
- В наявності
- Код: R-02-48
- +380 (95) 651-97-31
Власне виробництво решіток на радіатори та батареї
УВАГА, всі позиції замовні. Середній термін виготовлення 7-10 днів.
На даний момент плівки хдф немає, є тільки мдф, що грунтується, фарбується по RAL, або йде голий мдф. Малюнок може бути будь-який дивіться у нас на сайті варіанти декорів.
Декоративні решітки радіаторів опалення SMARTWOOD home це стиль та функціональність в одному рішенні. Замовивши решітку на батарею, ви красиво доповните будь-який інтер'єр і легко приховаєте, часто непрезентабельні, радіатори.
Декоративні екрани радіаторів ми виробляємо як у стандартних, так і в нестандартних розмірах.
Декоративні грати на батарею ви зможете вибрати в одному з 15 кольорів:



Доставка товару здійснюється протягом 5 днів після отримання замовлення будь-яким зручним для Вас способом.
Монтажний комплект у вартість товару НЕ ВХОДИТЬ.
Є кріплення в нішу

або кріплення кутки на батарею


Вартість комплекту кріплення 250грн.
Т.к. грати на батарею позиція рекомендована, працюємо з мінімальної передоплати 500грн. (або вся сума) Залишок можете сплатити післяплатою після отримання.
Надсилання по всій Україні "Новою поштою"
Дзвоніть зараз, отримайте консультацію нашого спеціаліста (095)651-97-31
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SMARTWOOD |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант монтажу | Універсальний |
| Висота екрану | 600 мм |
| Глибина екрану | 19 мм |
| Матеріал | ХДФ |
| Монтажний комплект | Ні |
| Знімна конструкція | Так |
| Тип екрану | Екран «Фасад» |
| Ширина екрану | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 600*600 |
- Ціна: 1 288 ₴





