
Електросамокат Ninebot Segway ES2. Електро самокат найнбот+ подарунок. Електричний самокат ES2.
27 700 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (95) 651-97-31
КРАЩИЙ ЕЛЕКТРОСАМОКАТ на Україні Ninebot Segway ES2
Доставка по всій Україні. Гарантія

ЕЛЕКТРОСАМОКАТ Ninebot Segway ES2 З ПОТУЖНИМ АКУМУЛЯТОРОМ І ГАРАНТІЄЮ
Електросамокат Segway Ninebot ES2 Kickscooter, Електричний самокат найнбот виглядає стильно і відмінно підходить для швидкого і максимально зручного пересування по місту. Він дуже комфортний і легкий у використанні, всього за кілька секунд простими рухами його просто скласти, зручно транспортувати в багажнику будь-якого автомобіля, переносити в руці і навіть скласти у валізу. Відправляйтеся в цікаве подорож з вітерцем
Переваги Ninebot Kickscooter ES2 by Segway
- світлодіодний дисплей
- амортизатор на передньому і задньому колесі
- світлодіодне підсвічування спереду і ззаду
- декоративне підсвічування знизу
- круїз-контроль
- механічний гальмо
- великі литі шини
- електричний гальмо
- можливість додавання додаткового акумулятору
✓ Продумана до дрібниць конструкція
Електричний самокат найнбот зовні виглядає стильно і лаконічно , за рахунок того, що абсолютно всі технічні деталі приховані. Дека також виглядає витончено і вишукано з м'яким вигином. Для максимального комфорту вона покрита тонким шаром силікону (2 мм), за рахунок чого нога не зісковзне навіть при наявності вологи на поверхні.

Рульова стійка виготовлена з міцного високоякісного алюмінію і оснащена електронними модулями, акумулятором і потужної фарою. Під декою по краях розташовується красива декоративна підсвітка для ефектності. Також ззаду деки є габаритний вогні.
✓ Потужний і Легкий
Електричний самокат Ninebot Segway ES2 витримує навантаження до 110 кілограм, при цьому його вага складає всього лише 12,5 кілограмів.
Ninebot KickScooter ES2 здатний долати довгі відстані до 25 кілометрів на одному заряді акумулятора. У передньому колесі пристрою розташовується потужний мотор на 300 Ватт. Також колеса мають чудову амортизацію, що сприяє м'якому їзді навіть по нерівних дорогах по ямах, стежках, гравію і т. д.
✓ Як керувати электросамокатом?
У верхній частині самоката розташований дисплей і одна єдина кнопка, за допомогою якої і відбувається управління. Що б включити пристрій необхідно просто один разів швидко натиснути на кнопку, а що б вимкнути, натиснути і трохи утримати. Одиночне натискання включає і вимикає фару. Натискання два рази — перемикання режимів швидкості. Зручний круглий дисплей показуватиме яка швидкість руху, наявність Bluetooth і рівень заряду акумулятора.

Залишилося 2шт на складі. Телефонуйте зараз
(067)572-3963
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 3.5 годин |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| електросамокат | Електросамокат Segway Ninebot ES2 |
- Ціна: 27 700 ₴





