
Велосипед Azimut Aqua 26" D рама 17, 2021
7 590 ₴
- В наявності
- Код: 26-064-С
- +380 (95) 651-97-31
Гірський велосипед Azimut Aqua 26"
Azimut Aqua 26" - це універсальний велосипед, що володіє всіма атрибутами сучасного одноподвеса. Відмінні дискові гальма, якісна широка гума, алюмінієві обода і міцна рама стануть надійними супутниками на будь-якому маршруті. Амортизаційна вилка дозволяють не відволікатися в період катання і отримувати насолоду в повній мірі! Модель обладнана дисковими гальмами, які не забиваються брудом і не збільшують гальмівний шлях в негоду. А зручність для пересування по пересіченій місцевості забезпечать регульоване сідло і антиковзні ручки керма. Передня амортизована вилка допомагає розвантажити руки. Гірський велосипед оснащений перемикачами швидкостей Shimano і подвійним ободом коліс, що робить транспортний засіб більш міцним і стійким від ушкоджень під час їзди по нерівностях.
Варіанти кольорів: чорно-синій, чорно-червоний, чорно-синій.
Велосипед Ви отримуєте практично в зібраному стані і відпускається зі складу в заводській упаковці!
- Шановні покупці деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольору у нашого менеджера.
- Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне налаштування велосипеда, для довгого і комфортного користування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Кермо | З підйомом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорно-червоний |
- Ціна: 7 590 ₴


