
Сумка під раму B-SOUL
210 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності
- Код: BAO002
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикутна сумка під велосипедну раму..
Кріпиться на ліпучках.
Розміри ДхВхШ 200 х 190 х 40 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 1.52 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
