
Двері гармошка під будь-який розмір, популярні кольори. Розсувні двері гармошка ПВХ
2 625 ₴
2 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: дв гар
- +380 (95) 651-97-31
Оптова і роздрібна продаж двері гармошка! Надсилання по всій Україні,
Глухі двері - гармошка.

Межомнатні двері гармошка - ідеальне вирішення для економії місця в будь-якому приміщенні!
Вологі глухі двері гармошка можна встановити самостійно, при цьому значно скоротити Цінні витрати. Агентимент кольорів, Це дасть можливість вирішити питання закриття будь-якого розміру при цьому прикрасити інтер'єр в приміщенні. Всі кріплення, ручки комплектуючі включені в комплект поставки. Нічого докупити не потрібно. Монтажний розмір глухий двері гармошки 8102030 мм, товщина 6 мм, вага 6,5 кілограма. Якщо розмір дверного проема більше або менше - не хвилюйтесь. Розмір Змінюється додаванням або зменшення кількості ламелів. Ви можете підрізати висоту при встановленні. Дзвоните зараз, отримаєте професійну консультацію.
Доставку здійснюємо по всій Україні транспортними компаніями.
- Короткі терміни поставок.
- Більшість позицій у наявність. Ви отримаєте занесені двері в найкоротші терміни.
- Гарантія якості 100%. Будьте впевнені - Ви отримуєте тільки перевірені і гарні двері.
- Оптимальна ціна. Ви отримаєте товар від прямого постачальника дверей гармошка, що дозволяє вам отримати хороші ціни, а значить економити свої гроші.
-Доставка по всій Україні. Організуємо доставку в будь-яке місто.

Варіанти різновидів дверей, від економити "дверей-штора" до дверей-гармошка зі вставкою "під скло"


Неповторні двері для глухих. Ширина 6мм, на згині ґумове з' єднання. Підійдуть закрити міжкімнатний проєм. Ви можете встановити для нестандартніх проеми. Розміри 81 x203.


Велика палітра кольорів: більше

Готовий повний комплект. Нічого докупити не потрібно, у комплекті йде вся необхідна фурнітура для встановлення.
Виробник - Bsystem
Вся фурнітура використовується європейськими брендовими виробниками - це означає, що ці двері-гармошка мають довгий термін служби,
будуть служити вам набагато більше ніж дешеві аналогії.
- Двері-штора 820м х 2030мм
- Глуха 810м х 2030мм
- Глуха метрова 1000м х 2030мм
- напівосточний 860мм х 2030мм
- Півстометрові 1020ммм х 2030ммм
- остекований Еко (ячіки) 860х 2030мм
У команді є можливість додавати і прибирати, а отже змінювати ширину.
Підберемо двері під нестандартні розміри.
На висоті двері можна підрізати - підгнавши її під потрібну висоту.
Основна відмінність від дверей-штора від дверей-гармошка це товщина: 0,6м- штора і 6м -гармошка.
Дві штора- економний варіант, мають товщину 0,6м, це менше міліметра.
Він має розмір 82х 203-й нерозбірній секції зняти або додати неможливий.
Економічність. За допомогою цього пункту можна закрити кладку, комунікацію, шафу, підсобне приміщення тощо.
Двері гармошка глуха має товщину 6мм, секції можна знімати або додавати, відповідно робити ширину будь-якої
Вирішення проблеми Посилені двері Товщина 10ма з пластиковими вставками на вигині ( 88x203).
Існує варіант бюджетних дверей
і двері нестандартних розмірів завширшки від 50 до 300см.
Надсилання "Нової поштою" по всій Україні.
Дзвоните зараз і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця.
(095)651-97-31
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Build System |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Дуб |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Матеріал дверного полотна | Комбінований |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2030 мм |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Ширина дверей | 810 мм |
| Комплектація | |
| Лиштви | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| двері гармошка глухі | Двері гармошка |
- Ціна: 2 100 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: двері гармошка, що ведуть з роликами, п-подібні профілі для зміцнення, фурнітура на ручку, комплект для встановлення ( саморези, заглушки, магніти). Картопляна упаковка







