
Гірський велосипед Shark Bike 2901 29" рама 19 чорний
6 760 ₴
- В наявності
- Код: 2901 29/19 чорний
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний велосипед Shark Bike 29" призначений для пересування по різним типам місцевості: від рівних доріг до бездоріжжя і пересіченій місцевості. Велобайк на 19" міцній алюмінієвій рамі, 18-швидкісною трансмісією Shimano, дискової механічної гальмівною системою і колесами 29 дюймів.
Особливості:
Міцна рама - запобігає пошкодженню транспортного засобу при ударі або зіткненні;
Товсті колеса з рельєфним малюнком забезпечують надійне зчеплення з дорогою;
Безліч передач - дають можливість виконувати маневри;
Безвідмовна гальмівна система реагує на найменше натискання;
Покращена амортизація - робить їзду по нерівностях і більш комфортною та м'якою;
Анатомічне розташування керма - знімає навантаження зі спини;
Характеристика велосипеда Shark Bike 29"
Модель: Shark Bike 2901/19" Black
Рама: алюміній 19"
Зріст: 165-185 см
Вилка: сталева, локаут Shark Bike
Кермо: алюмінієвий, Shark Bike
Винос: алюмінієвий, Shark Bike
Сидіння: комфортне універсальне Shark Bike
Педалі: металеві, Shark Bike
Шатуни: сталеві, Shark Bike
Каретка: картридж
Розмір коліс: 29 дюймів
Покришка: 29х2.135", шиповані
Обід: алюмінієвий, подвійний протиударний
Кількість швидкостей: 18
Вилка: пружинно-recreation
Ручки перемикання: моноблоки Shimano RevoShift SL-RS35, 6 швидкостей
Передній перемикач: Shimano
Задній перемикач: Shimano Tourney RD-TY21, 6 швидкостей
Тріскачка: Shimano Tourney MF-TZ500-6
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Тип гальм: дискові механічні Duoder
Наявність підніжки: так
Насос: так
Крила: так
Габаритні розміри велосипеда: Shark Bike 29"
Довжина: 184см
Висота від підлоги до верхньої труби, біля сидіння: 79 см
Висота від підлоги до сидіння min: 89см, max: 107см
зібраному стані.
Збирання та налаштування велосипеда (змащення всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для упаковки знімається переднє колесо і кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шановні покупці, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для довгого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Усі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість та безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримуючі документи на запит
З нами – надійно, законно та спокійно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Ріст велосипедиста (см) | 185 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кермо | З підйомом |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 760 ₴
