
Гірський велосипед Shark Bike 27501 27.5" рама 13.5 білий
6 760 ₴
- В наявності
- Код: 27501 Al 27.5/13.5 білий
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірський велосипед Shark Bike 27501 27.5" рама 13.5
Спортивний дитячий велосипед Shark Bike 27501/13.5" створений для хлопчиків і дівчаток зростом від 140 до 160 см - це надійна і зручна модель для дітей і навіть дорослих.
Shark Bike 27,5" призначений для пересування по різним типам місцевості: від рівних доріг до бездоріжжя і пересіченій місцевості. Велобайк на міцній алюмінієвій рамі 13,5", 18-швидкісною трансмісією Shimano, дискової Duoder механічної гальмівною системою і колесами 27,5 дюйми з подвійними протиударними ободами.
Характеристика велосипеда: Shark Bike 27501 Black 27,5"
Модель: Shark Bike 27,5"
Рама: алюмінієва 13,5", Shark Bike
Вилка: сталева, (LockOut) Shark Bike
Кермо: алюмінієвий, Shark Bike
Винос: алюмінієвий Shark
Сідло: комфортне універсальне Shark Bike
Педалі: ; залізні Shark Bike
Шатуни: сталеві, Shark Bike
Каретка: картридж
Перемикачі: моноблок Shimano RevoShift SL-RS35, 7 швидкостей
Заднє перекидання: Shimano Tourney RD-TY21, 7 швидкостей
Тріскання: Shimano Tourney MF-TZ500-6
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Гальма: дискові, Duoder
Обода: алюмінієві, Shark Bike
Спиці: нержавіюча сталь
Покришки: 27,5х2.125, шиповані
Додатково: підніжка, катафоти
Вага: 19 кг
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Збирання та налаштування велосипеда (змащення всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для упаковки знімається переднє колесо і кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шановні покупці, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для довгого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Усі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість та безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримуючі документи на запит
З нами – надійно, законно та спокійно.
Придбати акумулятор ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відправка акумуляторів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до Вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13.5" |
| Зріст велосипедиста | 140-160 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кермо | З підйомом |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 760 ₴






