
Гірський двопідвісний велосипед Shark Bike 2605 26" рама 14 хакі
7 180 ₴
- В наявності
- Код: 2605 26/14 хакі
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірський підлітковий велосипед Shark Bike 2605 26"
Двопідвісний велосипед Shark Bike 2605/14" створений для хлопчиків і дівчаток від 9 років, зростом від 150 до 165 см - це надійна і зручна модель для дітей і навіть дорослих.
Shark Bike 26" призначений для пересування по різним типам місцевості: від рівних доріг до бездоріжжя і пересіченій місцевості. Велобайк на міцній сталевій рамі 14", 21-швидкісною трансмісією Shimano, дискової Duoder механічної гальмівною системою і колесами 26 дюйми з подвійними протиударними ободами.
Головне призначення двопідвісного велосипеда в тому, щоб їздити екстремальними трасами і здійснювати швидкісні спуски з гір. На таких велосипедах можна не боятися їздити такими місцями, де ніколи не було дороги. Двопідвіси мають відмінну систему контролю руху, а також удосконалене зчеплення.
Характеристика велосипеда: Shark Bike 2605 26"
Модель: Shark Bike 26"
Рама: сталева 14", Shark Bike
Вилка: сталева, Shark Bike
Кермо: алюмінієвий, Shark Bike
Винос: алюмінієвий Shark
Сідло: комфортне універсальне Shark Bike
Педалі: ; залізні Shark Bike
Шатуни: сталеві, Shark Bike
Каретка: картридж
Перемикачі:Моноблоки Shimano ASTEF-500 3*6/7S ( 3+7 швидкостей)
Заднє перекидання:Shimano RD-TZ500 6-7 шв, компаньола під болт,
Тріскачка: Shunfeng 7
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Гальма: дискові, Duoder
Обода: алюмінієві, Shark Bike
Спиці: нержавіюча сталь
Покришки: 26х2.125, шиповані
Додатково: підніжка, катафоти
Вага: 15 кг
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Збирання та настроювання велосипеда (зміна всіх деталей) виробляється на нашому складі.
Для паковання знімається переднє колесо та кермо, щоб зменшити габарити посилки.
Шанувальники, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "облягання" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне настроювання велосипеда, для тривалого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 14" |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Ріст велосипедиста (см) | 160 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Хакі |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴






