
Складний міський велосипед Shark Bike 20" сірий
7 970 ₴
- В наявності
- Код: 2006 Al 20"/10 сірий
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний міський велосипед Shark Bike
Велосипед має повністю складану конструкцію з легкого алюмінієвого сплаву.
Опис:
Виробник: Shark Bike
Стать: унісекс
Призначення: міський
Характеристики:
Рама: алюмінієва, складана,10 Shark Bike
Вилка: сталева, жорстка, Shark Bike
Кермо: алюмінієвий, регульований, Shark Bike
Винос: сталевий, складаний, Shark Bike
Підсідельний штир: сталевий, регульований Shark Bike
Сідло: комфортне універсальне Shark Bike
Педалі: пластикові, складані Shark Bike
Шатуни: стальні, Shark Bike
Каретка: картридж
Перемикачі: моноблоки Shimano RevoShift SL-RS35, 7 швидкостей
Задня перекидка: Shimano Tourney RD-TY21, 7 швидкостей
Тріскачка: Shimano 7
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Гальма: дискові, Duoder
Ободи: алюмінієві, подвійні, Shark Bike
Спиці: нержавіюча сталь
Покришки: 20х1.50
Додатково: підніжка, катафоти
Вага: 12,5 кг
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Збирання та налаштування велосипеда (змащення всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для упаковки знімається переднє колесо і кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шановні покупці, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для довгого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Усі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість та безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримуючі документи на запит
З нами – надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відправка велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до Вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.5 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Зріст велосипедиста | 120-150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 970 ₴




