
Гірський велосипед Viper 069 Vacation 26D колеса алюмінієва рама
6 440 ₴
- В наявності
- Код: 069-26 сірий
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viper 069 Vacation 26D-
це надійний алюмінієвий велосипед створений для підлітків. Viper 069 Vacation 26D має амортизаційну вилку, що наближає його до категорії гірських велосипедів, знижує навантаження на руки та плечі та покращує контроль над керуванням.
Модель Viper 069 Vacation 26D - розроблена як універсальний бюджетний велосипед для міських та поїздок по легкому бездоріжжі. Велосипед має невисоку раму 16 дюймів, що дозволяє керувати ним людям зі зростом від 140 см, а також підійде підліткам як перший велосипед. Рама виконана з алюмінію, але при цьому добре витримує навантаження.
Вилка велосипедаViper 069 Vacation 26D - пружинна Zoom disk AMT 26" з ходом 80мм, яка у разі поїздки по бездоріжжю амортизує, а у разі їзди по рівному асфальту досить жорстко тримається, хоча і не оснащена локаутом. Тросики проходять всередині рами, що додає гарного зовнішнього вигляду велосипеду.
Обода велосипеди Viper 069 Vacation 26D - подвійні посилені, покришки 26х1,95 дюйма мають невеликий протектор і поєднують у собі як непогані характеристики зчеплення та прохідності, так і за швидкістю.
Трансмісія Viper 069 Vacation 26D - заснована на 21 швидкісній системі. Велосипед Viper 069 Vacation 26D - легко керований і не вибагливий, на нього можна встановити багажник та крила.
Модель Viper 069 Vacation 26D - вийшла досить вдалою і затребуваною моделлю велосипеда в наш час. Це велосипед, який повністю коштує своїх грошей і ідеально підійде тим, хто шукає золоту середину між спортивним та міським велосипедом та між ціною та якістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Рік випуску | 2025 |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 145-160 |
| Ріст велосипедиста (см) | 150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Тип профілю | Двостінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 440 ₴







