
Гірський велосипед Shark Bike 2606 26" рама 16 чорний
6 720 ₴
- В наявності
- Код: 2606 Al 26/16 чорний
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірський велосипед Shark Bike 2606 26"
Shark Bike - прекрасний гірський велосипед, ідеально підійде для катання перетятою місцевістю, а також для їзди міськими дорогами.
Модель обладнана дисковими гальмами які не забиваються брудом і не збільшують гальмівний шлях у негоду. А зручність для пересування перетятою місцевістю забезпечать регульоване сідло й антиковзні ручки керма. Передня амортизаційна вилка допомагає розвантажити руки.
Велосипед обладнаний переключателями скоростей Shimano і подвійним ободом коліс, що робить транспортний засіб більш міцним і стійким від пошкоджень під час їзди нерівностями.
Характеристики:
Рама: алюмінієва,16 Shark Bike
Вилка: сталева, локаут Shark Bike
Кермо: алюмінієве, Shark Bike
Винос: алюмінієвий, Shark Bike
Сідло: комфортне універсальне Shark Bike
Педалі: металеві, Shark Bike
Шатуни: стальні, Shark Bike
Каретка: картридж
Перемикачі: моноблоки Shimano RevoShift SL-RS35, 7 швидкостей
Задня перекидка: Shimano Tourney RD-TY21, 7 швидкостей
Трещотка: Shimano Tourney MF-TZ500-6
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Гальма: дискові, Duoder
Ободи: алюмінієві, Shark Bike
Спиці: нержавіюча сталь
Покришки: 26х2.125", шиповані
Додатково: підніжка, катафоти
Вага: 17кг
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Збирання та настроювання велосипеда (зміна всіх деталей) виробляється на нашому складі.
Для паковання знімається переднє колесо та кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шанувальники, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "облягання" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне настроювання велосипеда, для тривалого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 140-160 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 720 ₴








