
Міський дорожній велосипед Shark Bike 2402 24" рама 12.5 біло-фіолетовий
6 810 ₴
- В наявності
- Код: 2402 Al 24/12.5 б-фіолет
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський дорожній велосипед Shark Bike 2402 24" з жіночою рамою 21 швидкостей
Виробник: Shark Bike
Стать: Жіночий
Призначення: міський
Характеристики:
Рама: алюмінієва,12,5 Shark Bike
Вилка: сталева, Shark Bike
Кермо: алюмінієве, Shark Bike
Винос: алюмінієвий Shark
Сідло: комфортне універсальне Shark Bike
Педалі: залізні Shark Bike
Шатуни: стальні, Shark Bike
Каретка: картридж
Перемикачі: Моноблоки Shimano ASTEF-500 3*6/7S ( 3+7 швидкостей)
Перемикач задній Shimano RD-TZ500 6-7 шв, компаньола під болт
Тріскачка: Shunfeng 7
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Гальма: барабани
Ободи: алюмінієві, Shark Bike
Спиці: нержавіюча сталь
Покришки:24х1.95, шиповані
Додатково: підніжка, катафоти
Вага: 15
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Добірка та настроювання велосипеда (змазування всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для паковання знімається переднє колесо й кермо, щоб зменшити габарити посилки.
Шановні покупці деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольору в нашого менеджера.
Рекомендуємо після "облягання" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне настроювання велосипеда, для тривалого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром у Ваш дім.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 12.5" |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кермо | Прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 810 ₴






