
Гірський двопідвісний велосипед Crosser Legion 26" рама 14 чорно-червоний
9 290 ₴
- В наявності
- Код: Legion 26/14 ч-черв
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед Crosser Legion 26
Полегшений гірський велосипед Crosser Legion з 26-дюймовими колесами. Рама цієї моделі виготовлена з алюмінію й має занижений вигин для зручної посадки підлітка, завдяки алюмінієвій рамі велосипед досить легкий і відповідно керувати ним простіше. Передня амортизована вилка поглинає вібрації на вибах наших доріг і велосипед стає стійкішим.
Рама: Алюмінієва, розмір 14 (зріст 150 — 165 см)
Вага велосипеда: 15 кг
Шифтери: Shimano
Задня перекидка: Shimano Tourney
Передня перекидка: Shimano Tourney TZ
Кермо: Алюмінієвий
Покришки: KENDA
Гальмо: Дисковий механічний, ротори передній і задній 160 мм
Колір у наявності: салатовий, оранжевий
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір рами | 14" |
| Зріст велосипедиста | 140-160 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 75 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 290 ₴









