
Гірський велосипед Crosser Angel 26" Shimano фіолет
8 420 ₴
- В наявності
- Код: Crosser Angel 26"/15 фіол
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча модель Angel Crosser 26 дюймів алюмінієва рама!
Це розкішний гірський хардтейл із сучасною рамою, розроблений спеціально для дівчат. Маленька рама у поєднанні з великими колесами дозволить відчути усі переваги 26 коліс навіть людям невисокого зросту від 145 см та підліткам.
Амортизаційна вилка, яка знизить навантаження на руки і допоможе краще контролювати управління на ділянках з поганою дорогою, а блокування ходу одним легким натисканням важеля зробить вилку жорсткою, що буде дуже доречним на прямих ділянках і ділянках з гарною дорогою, дозволивши зменшити витрати енергії на роботу. .
Рама: Алюмінієва, розмір 15" (зріст від 145 - 160 см)
Вага велосипеда: 14 кг
Шифтери: Shimano
Заднє перекидання: Shimano Tourney
Переднє перекидання: Shimano Tourney TZ
Кермо: Алюмінієвий
Покришки: COMPASS
Гальмо: Дискове механічне REPUTE, ротори передні та задні 160мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір рами | 15" |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 420 ₴






