
Підлітковий гірський велосипед Crosser Super light 24" рама 11.2 чорно-червоний
8 190 ₴
- В наявності
- Код: Super light 24/11.2 ч-чер
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Crosser Super Light 24
Crosser Super Light 24 – доступний гірський велосипед з дисковими гальмами для підлітка від 10 років!
Головною перевагою велосипеда Crosser Super Light 24 є його легка вага, при цьому велосипед обладнаний тими самими комплектуючими, що і дорослі моделі! За прийнятну ціну Ви отримуєте якісний велосипед з дисковими гальмами та обладнанням Shimano з низькою рамою, без будь-яких надмірностей, типу заднього амортизатора з великою вагою!
Зручна рама Crosser Super Light 24 з комфортним сідлом та високо розташованим кермом ідеально підходить дітям. Так як з такою геометрією дитина сидітиме прямо, чого не можна досягти на класичному гірському велику. При цьому модель велосипеда Crosser Super Light 24 вже не така маленька, як великі з 20 колесами і є таким собі перехідним варіантом від дитячих велосипедів до дорослих. Надійні дискові гальма та проста система перемикання передач на 6 швидкість від Shimano будуть цікаві дитині, забезпечать крутий зовнішній вигляд та дозволять познайомитися з обладнанням швидкісних велосипедів на майбутнє! Природно, велосипед Crosser Super Light 24 аромати подвійними посиленими колесами, які будуть дуже доречними, особливо для хлопчиків, які люблять поганяти по ямах.
Crosser Super Light 24 - чудовий велосипед для старту!
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10.8 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Зріст велосипедиста | 120-150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 190 ₴





