
Підлітковий гірський велосипед Crosser Stream 24" рама 13 чорно-червоний
8 420 ₴
- В наявності
- Код: Stream 24/13 ч-червоний
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед Сrosser Streаm 24
Crosser Stream 24 - чудовий гірський жіночий велосипед, ідеально підійде для катання по пересіченій місцевості, бездоріжжю середньої складності, а також для їзди міськими дорогами.Модель обладнана дисковими гальмами, які не забиваються брудом і не збільшують гальмівний шлях у негоду.А зручність для пересування по пересіченій місцевості забезпечать регулююче сідло і антиковзкі ручки керма.Передня амортизована вилка допомагає розвантажити руки. Гірський велосипед оснащений перемикачами швидкостей Shimano і подвійним ободом коліс, що робить транспортний засіб міцнішим і стійкішим від пошкоджень під час їзди по нерівностях.
Рама: Алюмінієва, розмір 13 (на зріст від 130 - 145 см)
Вага велосипеда: 14 кг
Шифтери: Shimano
Задня перекидка: Shimano Tourney
Переднє перекидання: Shimano Tourney
Покришки: Compass
Гальма: Дискові механічні REPUTE, ротори передні та задні 160 мм
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 420 ₴








