
Дитячий велосипед Crosser Magnesium bike М-4 Pro 20" фіолет
5 980 ₴
- В наявності
- Код: Magnesium М-4 Pro 20 фіол
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий двоколісний магнієвий велосипед Crosser Magnesium bike M-4 Pro 20"
Велосипеді 20 дюймів - зростання дитини: 118 - 135 см (вік 6-12 років)
Полегшений дитячий 2-х колісний велосипед Crosser Magnesium bike M-4 Pro 20" на литих магнієвих дисках
- Дитячий велосипед з литими колесами від торгової марки Crosser
- Колеса 20 дюймів магнієві литі диски
- Магнієва рама ( перевага легкої ваги та надміцності конструкції)
- Оригінальний. Легкий. Зручний. Безпечний та якісний.
- Внутрішня прокладка тросиків - проходить через спеціальні отвори в рамі, як преміум класу сучасних модифікацій.
- Пляшечка для рідини
- Переднє ручне гальмо- Дисковий
- Задні ручні гальма- Дискові
- Диски коліс із магнієвого сплаву
- Кошик, Дзвіночок на кермі
- Крила-пластикові захист коліс
- Допоміжні знімні бічні колеса
- Повний захист ланцюга
- Поставляється у напів- зібраному вигляді в заводській коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Зріст велосипедиста | 105-130 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 980 ₴








