
Підлітковий гірський велосипед Crosser Girl XC-100 24" рама 13 чорно-бірюзовий
8 740 ₴
- В наявності
- Код: Girl XC-100 24/13 ч-бірюз
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед Crosser Girl 24" XC-100 alloy
Crosser Girl 24 ― подростковый велосипед с стильным эргономичным дизайном для девочек ростом от 125 см. Рама велосипеда изготовлена из алюминиевого сплава по технологии гидроформинга, что обеспечивает надежность и замечательный внешний вид.
Модель оборудована дисковыми тормозами и переключателями скоростей Shimano на 21 скорость. Скорости переключаются с помощью нажатия клавиши на переключателе, установленном на рукояти руля.
Седло велосипеда регулируется по высоте, что позволяет оптимально подогнать размер транспорта по росту велосипедистки.
Амортизированная передняя вилка смягчит катание на велосипеде по неровностям, кочкам, ямкам и лесным тропинкам.
На колесах велосипеда установлены усиленные металлические спицы и двойной обод, что предотвращает деформацию колес на ухабистых тропах.
Прорезиненные ручки и платформенные педали предотвратят соскальзывание во время движения.
Рама: Алюминиевая, размер 13 (рост 130-150)
Вес велосипеда: 15,5 кг
Шифтеры: Shimano
Задняя перекидка: Shimano Tourney
Передняя перекидка: Shimano Tourney TZ
Руль: Алюминиевый
Покрышки: KENDA
Тормоз: Дисковый механический, роторы передний и задний 160 мм
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Збирання та налаштування велосипеда (змащення всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для упаковки знімається переднє колесо і кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шановні покупці, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для довгого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Усі оплати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість та безпеку кожної покупки.
✔️ чесні та прозорі платежі
✔️ захист покупця
✔️ підтверджуючі документи на запит
З нами – надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відправка велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром до вашого дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15.5 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір рами | 13" |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 740 ₴





