
Покришка 18х9.5-8 ЗАДНЯ для електроквадроцикла
1 890 ₴
- В наявності
- Код: 18х9.5-8
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 18х9.5-8 призначена для квадроциклів із електродвигуном або бензинових аналогів. Встановлюється здебільшого на задні колеса. На шині використовується потужний позашляховий протектор, що дозволяє легко справлятися з будь-якими видами бездоріжжя, включаючи бруд, пісок та сніг.
Шина для квадроцикла – це гумовий виріб, встановлений на диску. та призначений для забезпечення зчеплення з дорогою, амортизації ударів та забезпечення безпеки руху. Найважливіша функція шини – це забезпечення стійкості та безпеки пересування. Вона також відіграє ключову роль у комфортності поїздки, поглинаючи вібрації та зменшуючи рівень шуму під час руху. Крім того, вона повинна мати достатню міцність і зносостійкість, щоб витримувати навантаження і тривалий термін експлуатації. Важливо вибирати шини, що відповідають умовам експлуатації та типу поверхні дороги, щоб забезпечити безпеку та комфорт пересування.
Зовнішній діаметр: 18"
Ширина: 9.5"
Посадковий діаметр (діаметр диска): 8"
Шаровість: 2PR
Тип протектора: позашляховий (Non Highway Service)
Максимальний тиск: 1.67 Атм
Максимальне навантаження: 140 кг
Вага: 2.25 кг
Матеріал: гума
Бренд: Junkai
Країна виробник: Китай
Купити шину 18х9.5-8 для електроквадроцикла можна в кілька кліків, оформивши заявку на сайті або зателефонувати, і ми підберемо потрібну для Вашого транспорту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 9.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Покришка/камера |
| Призначення | Для електроквадроциклу |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Квадроцикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴

