
Покришка 16х8.00-7 універсальна для електроквадроцикла 1000D
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 16х8.00-7
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 16х8.00-7 призначена для квадроциклів із електродвигуном або бензинових аналогів. Встановлюється на передні та задні колеса. На шині використовується потужний позашляховий протектор, що дозволяє легко справлятися з будь-якими видами бездоріжжя, включаючи бруд, пісок та сніг.
Шина для дитячого квадроцикла – це гумовий виріб, встановлений на диску. та призначений для забезпечення зчеплення з дорогою, амортизації ударів та забезпечення безпеки руху. Найважливіша функція шини – це забезпечення стійкості та безпеки пересування. Вона також відіграє ключову роль у комфортності поїздки, поглинаючи вібрації та зменшуючи рівень шуму під час руху. Крім того, вона повинна мати достатню міцність і зносостійкість, щоб витримувати навантаження і тривалий термін експлуатації. Важливо вибирати шини, що відповідають умовам експлуатації та типу поверхні дороги, щоб забезпечити безпеку та комфорт пересування.
Зовнішній діаметр: 16"
Ширина: 8"
Посадковий діаметр (діаметр диска): 7"
Тип протектора: позашляховий
Максимальний тиск: 1.63 Атм
Максимальне навантаження: 73 кг
Вага: 2.25 кг
Матеріал: гума
Країна виробник: Китай
Купити шину 16х8.00-7 для дитячого електроквадроцикла можна в кілька кліків, оформивши заявку на сайті або зателефонувати, і ми підберемо потрібну для Вашого транспорту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Посадковий діаметр шини | 7" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Покришка/камера |
| Призначення | Для електроквадроциклу |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴



