Мотокоса VIPER CG-430B "Р" - це коса побутового класу бюджетного сегменту, потужністю 1,25 КВт, чого цілком достатньо для косіння порослі молодих дерев, трави та інших стебел, відрізняється від VIPER CG-430B тим, що має роз'ємну штангу вал.
Особливості VIPER CG-430B "Р":
Система поглинання вібрації LowVib ефективно знижує вібрацію як на рукоятках, так і на тих деталях, які стикаються з тілом;
асиметрична велосипедна рукоятка;
ремінне оснащення Duo-Balance 35;
роз'ємний вал;
наявність праймера Air Purge для підкачування повітря в карбюратор для легкого запуску;
паливний бак прозорий, що дозволяє візуально контролювати рівень палива.
Характеристики:
Тип двигуна - 2-х тактний, бензиновий
Потужність двигуна, кВт - 1.25
Об'єм циліндра, см3 – 42.7
Розташування двигуна – верхнє
Об'єм паливного бака, л - 1.1
Функція "Легкий Старт" - ні
Конструкція штанги - розбірна
Швидкість обертання головки, об/хв - 6500
Ширина при косінні ножем, мм - 250
Ширина скошування ліскою, мм - 440
Клас інструменту – напівпрофесійний
Комплектація
3-х лопатевий ніж,
ємність для приготування палива,
плечовий ремінь,
тривимірна головка,
захисний кожух
13. Конструктивні особливості – праймер
14. Рівень шуму, дБ – 104
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.25 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴




