
Гірський велосипед Viper Power 26" FR/D рама 19,5 чорно-жовтий
6 440 ₴
- В наявності
- Код: Power 26/19,5 ч-зелений
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viper Power це — двопідвісний велосипед, який має амортизацію як спереду, так і ззаду завдяки амортизаційній вилці та задній багатоважільній підвісці. Катаючись на велосипеді лісовими стежками, де постійно трапляються природні перешкоди з гілок і кічок, та інші нерівності, такий тип велосипеда чудово підійде для
ідеального балансу між амортизацією, керуванням і міцністю велосипеда.
Модель Viper Power укомплектована пружинним амортизатором, де механізм стиснення ґрунтується на великій сталевій пружині, поміщеній зовні. Попри вагу амортизатора, його великим плюсом є м'якість і стабільність на всіх рівнях стиснення. Настроювання жорсткості такого амортизатора обмежується тільки заміною пружини на жорсткішу або м'якішу.
Основним і найвагомішим плюсом таких велосипедів є комфорт під час поїздки. Завдяки зниженню вібрації на нерівному покритті знижується навантаження на спину.
Ще один важливий плюс — це підвищення зчеплення під час їзди. Всі нерівності, які зустрічає на своєму шляху велосипед «з'їдає» підвіска, у такий спосіб забезпечуючи кращу маневровість і здатність до гальмування. Завдяки його прохідності, Ви без проблем зможете подолати будь-які перешкоди з найменшими витратами сил.
Зручність для пересування перетятою місцевістю забезпечать регульоване сідло й антиковзні ручки керма.
Гірський велосипед має 21 швидкість и оснащен переключателями по типу Shimano.
Купити Гірський велосипед Viper Power 26 D Ви можете в нашому інтернет-магазині Velocompany.com.ua за найкращою ціною і з доставкою по Україні!
Дану модель велосипеда можна купити в оригінальній комплектації Shimano, таким чином у комплектації GD Ви отримуєте:
- Оригінальні передні ручки перемикання швидкостей ТМ Shimano;
- каретка на промпідшипнику Shimano;
- Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney.
Це дає більш якісне та легке перемикання, а так само комплектація GD довговічніша та надійніша, і робить катання на велосипеді приємнішим та комфортнішим.
Вартість оригінальної комплектації GD від Shimano складає 1000 грн до вказаної ціни на сайті.
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані.
Збирання та налаштування велосипеда (змащення всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для упаковки знімається переднє колесо і кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шановні покупці, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для довгого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром у Ваш дім.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19.5" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 440 ₴








