
Дорожній міський велосипед Mustang RETRO OLD GD 28" чорно-червоний
5 380 ₴
- В наявності
- Код: Retro 28 ч-червон
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий дорожній велосипед компанії Mustang RETRO OLD на 28 колесах є універсальним міським транспортом.
Простий в управлінні завдяки одній лише швидкості, не потрібно морочитися з перемикачами, сіли та поїхали!
Має міцну сталеву раму, великий місткий кошик, що дуже зручно для різних покупок, та надійний багажник, куди можна прикріпити дитяче сидіння для приємних велопрогулянок з дитиною.
У комплекті також йде підніжка, задній світловідбивач, дзвінок і насос.
Велосипед Mustang Retro OLD можна придбати у нашому інтернет-магазині Velocompany.com.ua за дуже приємною ціною та з доставкою по всій Україні!
Велосипед Ви отримуєте у практично зібраному стані.
Збирання та налаштування велосипеда (змащення всіх деталей) проводиться на нашому складі.
Для упаковки знімається переднє колесо і кермо, щоб подвійно зменшити габарити посилки.
Шановні покупці, деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольорів у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд та повторне налаштування велосипеда, для довгого та комфортного користування.
Ми працюємо офіційно з ФОП, дотримуючись законодавства України.
Всі витрати приймаються за офіційними реквізитами, що гарантує прозорість і безпеку кожної покупки.
✔️ Чесна та прозора плата
✔️ захист покупця
✔️ Підтримувальні документи на запит
З нами — надійно, законно та спокійно.
Придбати велосипед ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Відсилання велосипедів здійснюється тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можлива адресна доставка кур'єром у ваш дім.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 380 ₴






