
Напівзасклені двері гармошка 86x203см посилені 10мм. Білий. Доставка
4 125 ₴
3 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 86х203wt
- +380 (95) 651-97-31
Міжкімнатні двері гармошка напівскло 86x203см з ПВХ. Колір - білий ясен
Оптовий і роздрібний продаж дверей гармошка! Відправка по всій Україні, Міжкімнатні двері гармошка.

Міжкімнатні двері гармошка - ідеальне рішення для економії місця в будь-якому приміщенні!
Вологостійкі глухі двері гармошка можна встановити самостійно, при цьому значно скоротити витрати. Асортимент кольорів дозволить оптимально вирішити питання закриття отвору будь-якого розміру при цьому прикрасити інтер'єр у приміщенні. Усі кріплення, ручки комплектуючі включені в комплект постачання. Нічого докуповувати не треба. Монтажний розмір глухих дверей гармошки 860х2030 мм, товщина 10 мм, вага 9 кг. Якщо розмір дверного отвору більший або менший – не хвилюйтеся. Розмір змінюється додаванням або зменшенням кількості ламелей (секцій). Висоту можна підрізати під час встановлення. Телефонуйте зараз, отримайте професійну консультацію.
Доставку здійснюємо по всій Україні транспортними компаніями.
- Короткі терміни постачання.
- Більшість позицій у наявність. Ви отримаєте замовлення в найкоротші терміни.
- Гарантія якості 100%. Будьте впевнені - Ви отримуєте лише перевірені та якісні двері.
- оптимальна ціна. Ви отримаєте товар від прямого постачальника дверей гармошка, що дозволяє отримати хороші ціни, а значить економити свої гроші.
-Доставка по всій Україні. Організовуємо доставку до будь-якого міста.
Готовий повний набір. Нічого докуповувати не потрібно, в комплекті йде вся потрібна фурнітура для установки.
t/3413140416_w640_h2048_unnamed.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=3413140416" style="width:400px;height:300px">
Виробник - Osi, розмір 86x203
Вся фурнітура використовується європейськими брендовими виробниками - це означає, що ці двері-гармошки мають довгий термін служби,
будуть служити вам набагато більше, ніж дешеві аналоги. Є можливість секції додавати та прибирати, а значить міняти ширину.
Ми допоможемо підібрати двері під нестандартні розміри.По висоті двері можна підрізати – підігнавши її під необхідну висоту.
кольори в наявності: білий, білий ясен, дуб світлий
Двері гармошка має посилену товщину 10мм, секції можна знімати або додавати, відповідно робити ширину будь-яку
Є варіант бюджетних дверей (для комор, комунікацій)
та двері нестандартних розмірів шириною від 50 до 300см.
Надсилання "Новою поштою" по всій Україні.
УВАГА саме цю модель міжкімнатних дверей гармошка відправляємо лише за передоплатою!
Телефонуйте зараз та отримайте безкоштовну консультацію фахівця.
(095) 651-97-31
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір скла | Безбарвний |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Порода дерева | Ясень |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Тип скла | Прозоре |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2030 мм |
| Товщина дверей | 10 мм |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Комплектація | |
| Лиштви | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дверного полотна | пластик пвх |
| двері гармошка глухі | Двері гармошка |
| двері гармошка полуостекленные | Двері гармошка |
- Ціна: 3 300 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: дверцята гармошка, напрямні з роликами, п-подібні профілі для кріплення, фурнітура на ручку, комплект для встановлення (заглушки, магніти). Картонне паковання









