
Акумуляторна батарея для дрона 4S4P Energy Life Moliсel 21700-P42A Li-Ion (вертикальна збірка)
4 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722948816755
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для дрона 4S4P Energy Life - вертикальна акумуляторна збірка з оригінальних нових Li-Ion елементів Moliсel 21700-P42A, дроти 12 AWG, конектор Аmass XT60-Female. Силова батарея для дрону збирається з оригінальних і винятково нових акумуляторів 21700 Моliсel P42A 4000-4200 мАг, 3.6 В, піковий струм – 45 А, тривалий.
Характеристики:- Емкость: 16800 мАч (12000мАч минимально)
- Напряжение: 14,8 В
- Конфигурация: 4S4P
- Химия: Li-Ion, INR (литий-марганец-никель)
- Элементы: Molicel INR21700-P42A
- Коннектор: XT60-F
- Балансир: XH-F
- Провод: 12AWG
- Длина провода: 15 см
- Длина силового балансира: 15 см
- Лента для сварки: Никелевая, 0.20x10
- Токоотдача: 11 C
- Ток заряда: 1 C
- Акумулятор - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1148 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴

