
Керамічний інфрачервоний обігрівач ZENHEISSER. Мармур. Польща 30x60, 400W. На ніжках
2 875 ₴
- Немає в наявності
- Код: кер3060
- +380 (95) 651-97-31
Керамічний інфрачервоний обігрівач ZENHEISSER.
Виробник Польща, розмір 30x60см, потужність 400w, з додатковими ніжками в комплекті
Підійде як для додаткового або основного обігріву приміщень до 12м2.
Тонкий компактний, ідеально впишеться в дизайн приміщення.

Керамічний інфрачервоний обігрівач, призначений для ефективного обігріву приміщень різного розміру. Обігрівач має ряд переваг, що робить їх ідеальним вибором для ваших потреб в опалюванні:
- Компактний розмір: обігрівачі спроектовані так, щоб бути компактними 60х30см, вони легко інтегруються у будь-який житловий простір, не займаючи зайвого місця.
- Легка установка: Установка керамічних інфрачервоних обігрівачів або на стіну або на переносні ніжки, просто встановити у будь-якому місці
- Матеріал і ефективність : обігрівачі виготовлені із спеціальних матеріалів, що не виділяють шкідливі речовини при нагріванні. Низьке енергоспоживання забезпечує економічність і енергоефективність, що робить їх найбільш економічним і вигідним варіантом серед різних систем опалювання.
- дизайн: строгий стильний дизайн впишеться у будь-який інтер'єр. Така панель доповнить дизайн і декор вашого простору
- Виробник - Польща
- Гарантія - 60мес. від виробника
- Терморегулятор електронний в комплекті
- Мінімальне споживання електроенергії
- потужність 400вт
- площа обігріву 10-12м2
- не сушить повітря
- розмір 30x60см
- товщина 1,2см
- міра захисту IP54
- шнур 1,5 м
- вага 7,4 кг
- в комплекті ніжки для використання як підлоговий переносний обігрів.
Відправка по Україні "новою поштою", або пром- оплата (безпечна угода).
Ідеальний варіант для невеликих приміщень, для комфортного тепла. Має дуже стильний дизайн. споживає менше енергії в порівнянні з іншими системами обігріву, не сушить повітря. Безпечний для дітей. Панель нагрівається до 65-70 градусів, що не створює ожегов при дотику.
Дзвоніть зараз 0959519731
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою, Метал, Кераміка |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Терморегулятор |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Потужність обігріву | 400 Вт |
- Ціна: 2 875 ₴




