
Акумулятор для радіокерованої машинки Dinogy Ni-MH 2600 мАг 7.2 В 25x46x130 мм Tamiya 3C
1 030 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711415512115
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Аккумулятор для радиоуправляемой машинки Dinogy Ni-MH 2600 мАч 7.2 В 25x46x130 мм Tamiya
Характеристики:- Тип: Ni-MH
- Емкость: 2600 мАч
- Напряжение: 7,2 В
- Корпус: Мягкий
- Коннектор: Tamiya
- Размеры: 25x46x130 мм
- Вес: 322 г
- Аккумулятор - 1 шт
- Тип: Акумулятор Ni-MH
- Напруга: 7.2 В
- Ємність: 2600 мАг
- Струмовіддача: 3 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Tamiya
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 25x46x130 мм
- Вага: 322 г
- Акумулятор - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Тип силового роз'єму | Tamiya |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 322 кг |
| Ємність акумулятора | 2600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴
