
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 11000 мАг 22.2 В 6S 66x62x180мм XT90S 35C
11 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722926711317
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливості:
- Удобная ручка для вынимания и переноски
- Увеличенная мощность
- Безискровые коннекторы
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1331 г |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 62 мм |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴
