
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 6500mAh 14.8V 4S 80C XT60
5 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722859698129
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики:
- Тип: Аккумулятор Li-Pol
- Тип химии: LIP (литий-полимер)
- Емкость: 6500 мАч
- Напряжение: 14.8 В
- Конфигурация: 4S1P
- Токоотдача: 80 C
- Ток заряда: 2 C
- Корпус: Мягкий
- Коннектор: XT60
- Балансировочный разъем: JST-XH
- Подключение аккумулятора: Распаянный коннектор
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 540 г |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 42 мм |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴
