
Готовий навіс з полікарбонату над входом Dash'Ok 2,05х1 м Хайтек стільниковий полікарбонат 6 мм, Темно-сірий, Прозорий
10 240 ₴
- В наявності
- Код: 2.05х1-6 Hi-tech
- +380 (95) 651-97-31
Дашок навіс з полікарбонату над входом Dash'Ok 2,05х1 м Хайтек стільниковий полікарбонат
ДОПОМАГАЄМО ЗСУ
3% від кожного замовлення надсилаємо на потреби Збройних Сил України!
Готовий збірний козирок (дашок) із монолітного полікарбонату — це не тільки захист від сонця, дощу, вітру та бурульок, але й витончена родзинка екстер'єру вашого будинку. Козирок-навіс із литого полікарбонату — це міцна та недорога конструкція з поліпропіленовими кронштейнами і повним комплектом фурнітури. Після складання ви самостійно зможете встановити козирок на стіну над входом або ґанком.

В комплектацію козирка входить:
-
Кронштейни 2 шт - метал товщиною 3 мм з порошковим покриттям, який витримує великі снігові та вітрові навантаження.
-
Накриття - полікарбонат преміум-класу з захистом від УФ, з гарантією на 10 років.
-
Жолоб - для відведення стічних вод.
-
Кріплення - для складання та закріплення готового збірного козирка.
Відправка Новою поштою. Індивідуальне пакування, що дозволяє заощадити на доставці.
Власне виробництво, тому типові моделі завжди є в наявності на складі.
Оплата. Доступні всі види оплати: пром-оплата, післяплата, оплата на рахунок, оплата карткою Visa, Mastercard - Wayforpay.
Термін відправки. Відправка здійснюється протягом 24 годин з моменту замовлення на складські позиції.
Також доступні послуги в кредит: оплата частинами (без комісії) та миттєва розстрочка (без комісії).
Готовий збірний козирок виготовляється в 7 розмірах:
-
150х100 см
-
205х100 см
-
205х150 см
-
305х100 см
-
305х150 см
-
400х100 см
-
400х150 см
Кожен розмір може бути виготовлений у трьох дизайнах.
Кронштейны козырька толщиной 3 мм с нанесением порошковой краски, могут быть выполнены в двух цветах:
Коричневый (медь антик)
Темно-серый
Цена выбора зависит от накрытия. Накрытия может быть: монолитный поликарбонат толщиной 3мм (прозрачный или бронза), монолитный поликарбонат толщиной 4мм (прозрачный или бронза), сотовый поликарбонат 6мм (прозрачный или бронза). Поликарбонат премиум класса, имеет защиту от УФ излучения и сохраняет освещенность помещения. Вы легко осуществите монтаж Вашего нового козырька, так как конструкция не требует дополнительного сварки, каркас скрепляется с помощью болтов в котором уже сделаны отверстия, а в инструкции пошагово расписаны все действия!
Ось переклад українською мовою:
Ціна вибору залежить від накриття. Накриття може бути:
-
монолітний полікарбонат товщиною 3 мм (прозорий або бронза),
-
монолітний полікарбонат товщиною 4 мм (прозорий або бронза),
-
сотовий полікарбонат 6 мм (прозорий або бронза).
Полікарбонат преміум-класу має захист від УФ випромінювання та зберігає освітленість приміщення.
Ви легко здійсните монтаж вашого нового козирка, оскільки конструкція не потребує додаткового зварювання. Каркас скріплюється за допомогою болтів, у яких вже зроблені отвори, а в інструкції покроково описані всі дії!
Доставка по всій Україні.
Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста.
Телефонуйте зараз: (095)651-97-31.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2050 мм |
| Покрівельний матеріал | Світлопрозорий матеріал |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Спосіб виготовлення | Звичайний |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип виробу | Козирок |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип накриття | стільниковий полікарбонат 6 мм |
| Висота | 220 |
| Дашок | навіс із полікарбонату |
| Розмір | 2,05х1м |
| Колір кронштейна | Темно-сірий |
| Колір накриття | Прозорий |
- Ціна: 10 240 ₴









