
Готовий навіс з полікарбонату над входом 2,05х1 м Хайтек монолітний полікарбонат 4 мм, Мідь антик, Бронза
13 000 ₴
- В наявності
- Код: 2.05х1-4 Hi-tech B
- +380 (95) 651-97-31
Металлический козырек/навес над дверью из монолитного поликарбоната
3% от каждого заказа отправляем на нужды Вооруженных Сил Украины!
Готовий збірний козирок із монолітного полікарбонату — це не тільки захист від сонця, дощу, вітру та бурульок, але й витончена родзинка екстер'єру вашого будинку. Козирок-навіс із литого полікарбонату — це міцна та недорога конструкція з поліпропіленовими кронштейнами і повним комплектом фурнітури. Після зборки ви самостійно зможете встановити козирок на стіну над входом або ґанком.

Ось переклад українською мовою:
В комплектацію козирка входить:
-
Кронштейни 2 шт - метал товщиною 3 мм з порошковим покриттям, який витримує великі снігові та вітрові навантаження.
-
Накриття - полікарбонат преміум-класу з захистом від УФ, з гарантією на 10 років.
-
Жолоб - для відведення стічних вод.
-
Кріплення - для складання та закріплення готового збірного козирка.
Відправка Новою поштою. Індивідуальне пакування, що дозволяє заощадити на доставці.
Власне виробництво, тому типові моделі завжди є в наявності на складі.
Оплата. Доступні всі види оплати: пром-оплата, післяплата, оплата на рахунок, оплата карткою Visa, Mastercard - Wayforpay.
Термін відправки. Відправка здійснюється протягом 2 днів з моменту замовлення на складські позиції.
Готовий збірний козирок виготовляється в 7 розмірах:
-
150х100 см
-
205х100 см
-
205х150 см
-
305х100 см
-
305х150 см
-
400х100 см
-
400х150 см
Кожен розмір може бути виготовлений у трьох дизайнах.
Кронштейны козырька толщиной 3 мм с нанесением порошковой краски, могут быть выполнены в двух цветах:
Коричневый (медь антик)
Темно-серый
Ціна вибору залежить від накриття. Накриття може бути:
-
монолітний полікарбонат товщиною 3 мм (прозорий або бронза),
-
монолітний полікарбонат товщиною 4 мм (прозорий або бронза),
-
сотовий полікарбонат 6 мм (прозорий або бронза).
Полікарбонат преміум-класу, має захист від УФ випромінювання і зберігає освітленість приміщення.
Ви легко здійсните монтаж вашого нового козирка, оскільки конструкція не потребує додаткового зварювання, каркас скріплюється за допомогою болтів, у яких вже зроблені отвори, а в інструкції покроково описані всі дії!
Доставка по всій Україні.
Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста.
Телефонуйте зараз: (095)651-97-31.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2050 мм |
| Покрівельний матеріал | Світлопрозорий матеріал |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Спосіб виготовлення | Звичайний |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип виробу | Козирок |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип накриття | монолітний полікарбонат 4 мм |
| Висота | 220 |
| Дашок | навіс із полікарбонату |
| Розмір | 2,05х1м |
| Колір кронштейна | Мідь антик |
| Колір накриття | Бронза |
- Ціна: 13 000 ₴






