Топ продаж

Готовий збірний навіс (дашок) над дверима Dash'Ok 3.05x1.5 м Hi-tech, темно-сірий, моноліт 3 мм, бронза
27 820 ₴
- В наявності
- Код: 3.05х1.5-3 HitechB
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готовий збірний козирок Dash'Ok – це не тільки захист від сонця, дощу, вітру та бурульок, а й вишукана родзинка екстер’єру вашого будинку
У комплектацію дашка входить:
Міцні металеві кронштейни: 1 кронштейн направляючий і 3 регулюючих для встановлення нахилу стоку води
Ринва - для водовідведення стічних вод
Пристінна планка - для примикання до стіни
Кріплення - дюбеля та оцинковані гвинти для кріплення до стіни
Відправлення Новою поштою. Індивідуальне упакування,що дозволяє зекономити на доставці.
Власне виробництво, тому постійна наявність на складі.
Термін відправлення. Відправлення здійснюється протягом 24 год. з моменту замовлення.
Накладний платіж. Доступні всі види оплати: накладний платіж, оплата на рахунок, оплата картою Visa, Mastercard - LiqPay
Також доступні послуги в кредит: оплата частинами (без комісії) та миттєве розтермінування (без комісії).
Готовий збірний дашок виготовляється в 7 розмірах:
Розміри Дашка
КОЖЕН РОЗМІР МОЖЕ БУТИ ВИГОТОВЛЕНИЙ У ТРЬОХ ДИЗАЙНАХ
Кронштейни дашка товщиною 3 мм з нанесенням порошкової фарби, можуть бути виконані у двох кольорах:
Темно-сірий
Коричневий( мідь антік)
Ціна вибору залежить від накриття. Накриття може бути:
монолітний полікарбонат товщиною 3мм (прозорий або бронза),
монолітний полікарбонат товщиною 4мм (прозорий або бронза),
стільниковий полікарбонат 6мм (прозорий або бронза).
Полікарбонат преміум класу, який має захист від УФ випромінювання і зберігає освітленість приміщення.
Ви легко здійсните монтаж Вашого нового козирка, оскільки конструкція не вимагає додаткового зварювання, каркас скріплюється за допомогою болтів у якому вже зроблені отвори, а в інструкції покроково розписані всі дії!
Козирок поставляється в розібраному вигляді, але в комплекті є інструкція зі складання, яка спростить завдання і збирачам з досвідом, і тим, хто ніколи раніше не стикався зі складанням козирків.
Завдяки універсальній планці кріплення ви можете змінити розташування кронштейнів - встановивши їх у будь-якому місці планки.
Є можливість будь-який козирок додатково комплектувати дюбелями з гвинтами для утеплених фасадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 3050 мм |
| Покрівельний матеріал | Світлопрозорий матеріал |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Спосіб виготовлення | Звичайний |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип виробу | Козирок |
| Ширина | 1500 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип накриття | монолітний полікарбонат 3 мм |
| Дашок | навіс із полікарбонату |
| Розмір | 3.05x1.5 м |
| Колір кронштейна | Мідь антик |
| Колір накриття | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 820 ₴








