
Двері-ширма-гармошка Дуб світлий 820х2030х0,6 мм №10 міжкімнатні пластикова глуха
1 862,50 ₴
1 490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: №10 Сосна медовая Ширмочк
- +380 (95) 651-97-31
Двері гармошка ширма
Ширма стане найкращим економним рішенням для квартир з невеликою житловою площею.
Вона виготовлена з ПВХ товщиною 0,6 мм, а всі з'єднувачі товщиною 3мм, які забезпечують оптимальну роботу ламелів із прогумованого гнучкого волокна. Ручки та грибки відрізняються довговічністю, адже вони виконані зі зміцненого пластику. Товщина дверей становить 0,6 мм (тонше 1 мм), а розміри дорівнюють 820х2030 мм.

Виріб дуже легкий - всього 3,5 кілограма.
Ідеально підійде для комор, котелень або тимчасових перегородок, коротше для приміщень з невеликою прохідністю.
Якщо Ви плануєте користуватися дверима щодня та по кілька разів на день - доцільно вибрати дорожчу модель дверей гармошок з нашого асортименту для збільшення терміну служби.
Є варіант глухі двері гармошка завтовшки 6мм. Її вже можна поставити як міжкімнатну. Розмір стандартних дверей гармошка 81х203см. Секції можна знімати. А значить підібрати ширину під будь-який нестандартний отвір. Є напівзасклені стандартні двері 86х203см, товщина 10мм. Дізнатись ціни ви можете у нас у каталозі на сайті або за телефонами

Ви можете вибрати будь-який відтінок, який ідеально впишеться у загальний інтер'єр вашого житла. Актуальна наявність моделей та кольорів на складі.

Надсилання Новою поштою по Україні. Відправляємо за передоплатою. Мінімальна передоплата 500грн, залишок можете сплатити післяплатою при отриманні. Або можете сплатити всю суму. Якщо ви переживаєте оплачувати передоплату, можете оформити замовлення ПРОМ Оплатою (безпечна угода). Поки ви не заберете посилку на складі нової пошти – гроші не надійдуть на рахунок продавця. Ви абсолютно нічим не ризикуєте.
Габаритні вантажи надсилаємо тільки за передоплатою
Отримайте консультацію фахівця.
Дзвоніть зараз (095)651-97-31
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 820 мм |
| Висота дверей | 2030 мм |
| Товщина дверей | 0.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 0,6 мм | Товщина |
| 820мм | Ширина |
| 2030мм | Висота |
- Ціна: 1 490 ₴







