
Двері-гармошка під будь-які розміри. Міжкімнатні двері гармошка. Двері гармошка ПВХ.
2 437,50 ₴
1 950 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d garm
- +380 (95) 651-97-31
Оптовий і роздрібний продаж дверей гармошка! Відправка по всій Україні, Міжкімнатні двері гармошка.

Міжкімнатні двері гармошка - ідеальне рішення для економії місця в будь-якому приміщенні!
Вологостійкі глухі двері гармошка можна встановити самостійно, при цьому значно скоротити витрати. Асортимент кольорів, дозволять оптимально вирішити питання закриття отвору будь-якого розміру при цьому прикрасити інтер'єр в приміщенні. Всі кріплення, ручки комплектуючі включені в комплект поставки. Нічого докуповувати не потрібно. Монтажний розмір глухий двері гармошки 810х2030 мм, товщина 6 мм, вага 6,5 кг . Якщо розмір дверного прорізу більше чи менше – не хвилюйтеся. Розмір змінюється додаванням або зменшенням кількості ламелей (секцій). Висоту можна підрізати при установці. Телефонуйте зараз, отримаєте професійну консультацію.
Доставку здійснюємо по всій Україні транспортними компаніями.
- Короткі терміни поставок.
- Більшість позицій у наявності. Ви отримаєте замовлені двері в найкоротші терміни.
- Гарантія якості 100%. Будьте впевнені - Ви отримуєте тільки перевірені і якісні двері.
- Оптимальна ціна. Ви отримаєте товар від прямого постачальника дверей гармошка, що дозволяє Вам отримати хороші ціни, а значить економити свої гроші.
-Доставка по всій Україні. Найчастіше, виробники працюють за принципом самовивозу. А клієнтові доводиться шукати різні варіанти доставки. Ми організовуємо доставку в будь-яке місто.

Варіанти різновидів дверей, від економ "дверей-штора" до дверей-гармошка зі вставкою "під скло"

Двері штора (Економ варіант)
Двері штора (ширма) застосують для закриття шафок, комунікацій, комор, і т. д. Вони тонкі мають товщину 0.6 мм (тонше 1 мм) нерозбірні. Немає можливості секції знімати, додавати. Розміри 82х203см.

Двері гармошка глухі (Стандартний варіант)
Міжкімнатні глухі двері гармошка. Товщина 6мм, на вигині гумове з'єднання. Підійдуть закрити міжкімнатний отвір. Можна встановити для нестандартних прорізів. Розміри 81х203.
Двері гармошка Еліт (посилений варіант)

Двері гармошка полуостекленные
Міжкімнатні двері гармошка засклені. Товщина 10мм, на вигині пластикове з'єднання. Підійдуть закрити міжкімнатний отвір. Можна встановити для нестандартних прорізів. Розміри 86х203см.
Велика палітра кольорів:

Готовий повний комплект. Нічого докуповувати не потрібно, у комплекті є уся необхідна фурнітура для установки.
Виробник - bs,vici
Вся фурнітура використовується європейськими брендовими виробниками - це означає, що ці двері-гармошка мають довгий термін служби,
будуть служити вам набагато більше ніж дешеві "китайські" аналоги.
Розміри:
- двері-штора 820мм х 2030мм
- глуха 810мм х 2030мм
- глуха метрова 1000мм х 2030мм
- глуха посилена 850х2030мм
- полуостекленные 860мм х 2030мм
- полуостекленные метрові 1020мм х 2030мм
Є можливість секції додавати і прибирати, а значить змінювати ширину.
Ми надаємо послугу збору двері під нестандартні розміри .
По висоті двері можна підрізати - підігнавши її під необхідну висоту.
Основна відмінність двері, штора від дверей-гармошка це товщина: 0.6 мм - штора й 6мм -гармошка.
Двері штора - економ варіант, мають товщину 0,6 мм, це менше міліметра.
Вона має розмір 82х203 - нерозбірна секції зняти або додати не можна.
Економ варіант. Застосовують для установки закрити гараж, комунікації, шафа, підсобне приміщення і т. д.
Двері гармошка глуха має товщину 6 мм, секції можна знімати або додавати,відповідно робити завширшки будь-яку
Є варіант посилена двері товщина 10мм з пластиковими вставками на вигині ( розміри 88х203).
Є варіант бюджетних дверей
та дверей нестандартних розмірів шириною від 50 до 300см.
Відправка "Новою поштою" по всій Україні.
Телефонуйте зараз і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця.
(095)651-97-31
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Build System |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дверне полотно |
| Порода дерева | Дуб |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Колір дверей | Коричневий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 810 мм |
| Висота дверей | 2030 мм |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дверного полотна | пластик пвх |
| двері гармошка глухі | Двері гармошка |
- Ціна: 1 950 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: двері гармошка, напрямна з роликами, п-образні профілі для кріплення, фурнітура на ручку, комплект для встановлення ( саморізи, заглушки, магніти, маслянка для направляючої). Картонна упаковка









