
Подростковый горный велосипед Crosser Super light 24" рама 11.2 черно-красный
8 190 ₴
- В наличии
- Код: Super light 24/11.2 ч-чер
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Crosser Super Light 24
Crosser Super Light 24 – доступний гірський велосипед з дисковими гальмами для підлітка від 10 років!
Головною перевагою велосипеда Crosser Super Light 24 є його легка вага, при цьому велосипед обладнаний тими самими комплектуючими, що і дорослі моделі! За прийнятну ціну Ви отримуєте якісний велосипед з дисковими гальмами та обладнанням Shimano з низькою рамою, без будь-яких надмірностей, типу заднього амортизатора з великою вагою!
Зручна рама Crosser Super Light 24 з комфортним сідлом та високо розташованим кермом ідеально підходить дітям. Так як з такою геометрією дитина сидітиме прямо, чого не можна досягти на класичному гірському велику. При цьому модель велосипеда Crosser Super Light 24 вже не така маленька, як великі з 20 колесами і є таким собі перехідним варіантом від дитячих велосипедів до дорослих. Надійні дискові гальма та проста система перемикання передач на 6 швидкість від Shimano будуть цікаві дитині, забезпечать крутий зовнішній вигляд та дозволять познайомитися з обладнанням швидкісних велосипедів на майбутнє! Природно, велосипед Crosser Super Light 24 обладнаний подвійними посиленими колесами, які будуть дуже доречними, особливо для хлопчиків, які люблять поганяти по ямах.
Crosser Super Light 24 - чудовий велосипед для старту!
Мы работаем официально с ФОП, соблюдая законодательство Украины.
Все расходы принимаются по официальным реквизитам, что гарантирует прозрачность и безопасность каждой покупки.
✔️ Честная и прозрачная плата
✔️ защита покупателя
✔️ Поддерживающие документы на запрос
С нами – надежно, законно и спокойно.
Приобрести велосипед вы можете в нашем интернет магазине с доставкой по всей Украине!
Отправка велосипедов осуществляется только на грузовое отделение Новой Почты. Также возможна адресная доставка курьером до вашего дома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crosser |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 10.8 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Год выпуска | 2025 |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 6 |
| Максимальный вес | 100 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 11" |
| Рост велосипедиста | 120-150 |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Подножка | Да |
| Тип профиля | Двустенный |
Информация для заказа
- Цена: 8 190 ₴





