
Самоклеюче декоративне дзеркало овал 400x600x2 мм
338 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2006
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft Expert |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка доставка | харків, півтава, одесу, левів, кіїв, запорожнення, дніпр |
| Вид | дзеркало |
| Довжина | 400 mm |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Товщина | 2 mm мм |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Ширина | 600 mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴


