
Батарея Energy Life Li-Ion 6S4P 21700-P42A 10AWG без конектора (001)
7 150 ₴
- В наявності
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Емкость: 16800 мАч
- Напряжение: 21,6 В
- Конфигурация: 6S4P
- Химия: Li-Ion, INR (литий-марганец-никель)
- Элементы: Molicel INR21700-P42A
- Коннектор: --
- Балансир: XH-F
- Провод: 10AWG
- Длина провода: --
- Длина силового балансира: 15 см
- Лента для сварки: Никелевая, 0.20x10 3 слоя
- Токоотдача: 11 C
- Ток заряда: 1 C
- Акумулятор - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1682 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴




