
Акумуляторна батарея для дрона 6S7P Energy Life 35000мАг 70А Samsung 21700-50E Li-Ion (вертикальна збірка)
11 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722362597971
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для БПЛА 6S7P Energy Life 35000 мАг 70 А - вертикальна акумуляторна збірка з оригінальних нових Li-Ion елементів Samsung 21700-50E, дроти 10 AWG, конектор Аmass XT90S-Female. Силова батарея для БПЛА збирається з оригінальних і винятково нових акумуляторів 21700 Samsung 50E 4900 мАг.
Особливості:- Оригінальні акумулятори Samsung SDI INR21700-50E
- Нові свіжі акумуляторні елементи у збірках
- Відбір в батарею елементів з однаковим внутрішнім опором
- Надійні дроти та оригінальні конектори АМАSS
- Контроль якості: робота під навантаженням, контроль температури, міцність зварки та пайки
- Стабільна якість акумуляторних збірок Energy Life
- Спеціалізація виробництва на батареях для дронів
- Офіційне серійне виробництво із документами
- Зроблено в Україні
- Ємність: 35000 мАч
- Напруга: 21,6 В
- Конфігурація: 6S7P
- Хімія: Li-Ion, INR (литий-марганец-никель)
- Елементи: Samsung INR21700-50E
- Конектор: XT90S-F
- Балансир: XH-F
- Провід: 10AWG
- Довжина дроту: 18 см
- Довжина силового балансу: 10 см
- Стрічка для зварювання: Нікелева, 0.20x10
- Струмовіддача: 2 C (60 А номінально, 70 А піковий)
- Струм заряду: 0,5 C (17,5А номінально)
- Акумулятор - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 840 кг |
| Ємність акумулятора | 35000 |
| Тип акумулятора | INR |
| Тип силового роз'єму | XT90S-F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴


