
Велосипед-найнер Crosser MT-036 29" (рама 17, 21S) Hidraulic Shimano 2021 блакитно-білий
11 040 ₴
- В наявності
- Код: 29-069-21-17
- +380 (95) 651-97-31
Новинка 2021 Crosser MT-036 - це універсальний велосипед із колесами 29 дюймів. Завдяки сучасній геометрії має гарний накат і гарне зчеплення з будь-якою поверхнею завдяки чудовим трейловим покришкам і широкому обода, , який дає велику площу контакту з поверхнею. Модель обладнана гідравлічними дисковими гальмами Тайванського виробника Logan, які не забиваються брудом і впевнено працюють у негоду. Гальма легкі в налаштуванні та мають м'яку модуляцію.( коротше гальмують вогонь!) Передня амортизована вилка пом'якшує їзду під час будь-якого покриття. Гарна робота вилки за адекватні гроші. Гірський велосипед обладнаний переключателями скоростей Shimano Tourney . Це якісні компоненти з чітким перемиканням і високою зносостійкістю. Внутрішнє проведення тросів надала гарні, чисті лінії та відповідні сучасним канонам.
Характеристики:
- Передній перемикач: Shimano Tourney TZ 3 speed.
- Задний переключатель: Shimano Tourney TZ 7 speed.
- Шифтери: Shimano Tourney
- Тягуча група: 22/36T, шатуни алюмінієві Prowheel
- Винос керма: алюмінієвий.
- Рама: алюмінієва
- Втулки: алюмінієві на кулях
- Покришка: KENDA
- Гальма: дискова гідравліка Logan.
- Вилка: пружинно-еластомірна з лікаутом і регулюванням жорсткості вилки.
- Колеса алюмінієвий подвійний посилений обід.
- Зручне ергономічне сідло.
Варіанти кольорів: чорно-червоний, блакитний, блакитний, жовтий.
Велосипед Ви отримуєте в практично зібраному стані та відпускається зі складу в заводській упаковці!
- Шановні покупці деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольору в нашого менеджера.
- Рекомендуємо після "облягання" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне настроювання велосипеда, для тривалого та комфортного користування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 135 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Конструкція рульової колонки | Напівінтегрована |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Кермо | З підйомом |
| Тип профілю | Двостінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Підніжка, світловідбивачі |
| Колір | Біло-блакитний |
- Ціна: 11 040 ₴







