
Гірський алюмінієвий велосипед Crosser One 26" ( рама 18)
13 800 ₴
- В наявності
- Код: 26-052-24-18
- +380 (95) 651-97-31
Гірський велосипед Crosser One на 26 х колесах призначений для їзди пересіченою й рівною місцевістю. Рама велосипеда зроблена з легкого сплаву алюмінію й не має швів. Ця модель підійде велосипедистам зростом від 165 до 178 см.
Велобайк Crosser One обладнаний пружинно-еластомірною вилкою від фірми Suntour, яка має низку переваг:
- Посилені ноги, діаметр яких становить 30 мм, що забезпечує додаткову жорсткість і надійність під час їзди великими нерівностями
- Виготовлена Suntour XCM з алюмінієвого сплаву та сталі. Пружини всередині зроблені також зі сталі з еластомірними вставками.
- Ця модель має великий вибір налаштувань системы. З основних:
- віддалене блокування вилки (RL);
- механічне блокування системи (LO)
- регулювання пружини (під вага велосипедиста);
- гідравлічне блокування (HLO).
Широкі покришки мають високий профіль, який слугує додатковою амортизувальною підвіскою.
Гальма встановлені дискові на гідравліці, які мають зручний 3-контактний важіль, екологічно чиста мінеральна олива, міцний, кований гальмівний супорт, дво поршневий, органічні безшумні колодки. Ця модель гальма дає впевнений контроль над велосипедом в екстрених ситуаціях і не погану модуляцію.
Манетка от фирмы Shimano вирізняється плавним і легким перемиканням. Перевірена часом технологія Rapidfire Plus дає змогу швидко скидати швидкість, рухаючи важелем на манетці в будь-якому напрямку великим або вказівним пальцем. Це дуже зручно в умовах перетятої місцевості, коли потрібно часто вставати із сідла, змінюючи положення рук на кермі. Добре читаний індикатор дає змогу легко визначати обране передавання.
Спортивний гірський велосипед Crosser One поєднує собі ідеальну пропорцію ціни та якості та потішить Вас не один сезон.
Характеристики:
| Рама | Безшовна алюмінієва, розмір 18 |
| Вилка | SUNTOUR XCM-DS-HLO |
| Напівавтомати | SHIMANO ASLM310LB/ASLM310R8A 24S |
| Задня перекидка | SHIMANO M310 |
| Передня перекидка | SHIMANO M310 |
| Покришки | CST/KENDA TYRE |
| Гальмо | Гідравліка-Shimano MT20 |
Забарвлення: чорно-синій.; чорно-червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Вага | 18 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Рік випуску | 2020 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Перемикання швидкостей | заднє перемикання швидкостей, переднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17,5 - 19" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
- Ціна: 13 800 ₴
