
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 22000 мАг 22.2 В 6S 76x92x210мм XT90S 35C
24 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722522747789
+380 (67) 572-39-63
- +380 (95) 651-97-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливості:
- Удобная ручка для вынимания и переноски
- Увеличенная мощность
- Безискровые коннекторы
- Производитель: Dinogy
- Тип: Li-Pol
- Тип химии: LIP (литий-полимер)
- Емкость: 22000 мАч
- Напряжение: 22.2 В
- Конфигурация: 6S1P
- Многолепестковый: Нет
- Токоотдача: 35 C
- Ток заряда: 5 C
- Корпус: Мягкий
- Формфактор ячейки: Призматический
- Коннектор: XT90-S
- Балансировочный разъем: JST-XH
- Подключение аккумулятора: Распаянный коннектор
- Размеры: 210x92x76 мм
- Вес: 2716 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2716 г |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 92 мм |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 800 ₴
